Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Badania

powszechny i wstydliwy problem u mezczyzn co zrobic gdy masz trudnosci z erekcja 1
Problemy z erekcją to temat, który często pozostaje w sferze prywatnej, a mężczyźni niechętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Jednak warto zdać sobie sprawę, że trudności z erekcją są stosunkowo powszechne i mogą dotyczyć mężczyzn w różnym wieku. Wielu z nich doświadcza tego problemu na różnych etapach życia, co może wpływać na ich samoocenę, relacje z partnerką oraz ogólny stan zdrowia psychicznego.

Kultura organizacji
Kultura organizacji to pojęcie, z którym można spotkać się w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Mówi ono o poszczególnych cechach oraz wyznacznikach, które wyróżniają firmę na tle konkurencji. Jest to również pewien zbiór zadań i zasad, jakie w niej obowiązują. Oznacza to, że dzięki ustaleniu kultury organizacyjnej można wybrać kierunek, w jakim powinna się ona kierować oraz zadania i cele, jakie powinny być wykonywane. To jest natomiast kolejny krok w kierunku sukcesu przedsiębiorstwa.

Badania zaangażowania pracowników
Badania zaangażowania pracowników - badanie organizacyjne CMVI 360 pozwala zmierzyć na jakim poziomie zaangażowania są pracownicy. Dzięki niemu poznasz metody na to, jak zwiększyć zadowolenie pracowników z wykonywanej pracy, tym samym poprawić wyniki oraz komunikację. 

olejek CBD
Żyjemy w czasach, w których zwiększa się poziom zachorowalności na choroby przewlekłe, co ma nierzadko związek właśnie z tempem życia. Popularnością zaczęły cieszyć się działające holistycznie preparaty, które łagodzą objawy dolegliwości i wspierają organizm na wielu płaszczyznach, takie jak olejki CBD. Wykorzystywany jest zarówno profilaktycznie, jak i w przypadku wystąpienia różnych schorzeń. Co warto o nim wiedzieć?

warzywa
Jak wynika z badania „Żywieniowe nawyki pracujących Polaków” jedzenie według polskich pracowników, powinno być przede wszystkim bogate w warzywa i owoce, naturalne, bez chemicznych dodatków oraz urozmaicone i różnorodne. Aż 88% respondentów deklaruje, że ważne jest dla nich, aby dieta była bogata w owoce, ale niestety 48% respondentów wciąż nie zjada ich codziennie, a kilka razy dziennie sięga po owoce jedynie 19% ankietowanych.