Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Badania

pexels cottonbro 3997983
Czyste uszy w dzisiejszych czasach wydają się czymś zupełnie naturalnym. Jednak w rzeczywistości nie każdy wie, w jaki sposób doprowadzić do tego, by uszy były czyste. Poza standardowymi metodami pozwalającymi oczyścić uszy warto zainteresować się alternatywnymi metodami, które są łatwo dostępne.

gdytracisznadziejenajedrnaskorewyprobujtenzabieg
Jędrna i sprężysta skóra wydaje się być oczywistością – do czasu! W pewnym momencie, na skutek wielu zróżnicowanych czynników, traci swoją elastyczność. Zazwyczaj stan ten zauważamy dopiero wtedy, kiedy w określonych partiach ciała, skóra zaczyna nieestetycznie obwisać. Co robić, gdy zmiany w strukturze i wyglądzie skóry zaczynają nam przeszkadzać? Czy jest na ten stan jakiś sposób? Wyjaśniamy!

pexels valeria boltneva 965989
,,Jak Nas widzą…”, a może czują? Bez wątpienia, zapach stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji niewerbalnej, mając bezpośredni wpływ na pierwszą ocenę nowopoznanej osoby.      ,,Jak Nas widzą…”, a może czują? Bez wątpienia, zapach stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji niewerbalnej, mając bezpośredni wpływ na pierwszą ocenę nowopoznanej osoby.

muratkalafat criteo
Według wyników badania Criteo, rośnie znaczenie zniżek za wcześniejsze zakupy oraz rola obsługi klienta w handlu detalicznym w Polsce

 

Trzy kluczowe wnioski dotyczące opinii polskich konsumentów w przeddzień okresu świątecznego 2020:
W tym roku kupujący dokonają więcej zakupów w sieci.

 

 


37% polskich kupujących stwierdziło, że w porównaniu z okresem sprzed kilku miesięcy, wolą robić zakupy w sklepie, jednak 53% ankietowanych stwierdziło, że w tym roku lepiej robi się im zakupy w sieci niż w sklepach stacjonarnych. O ile polscy konsumenci twierdzą, że we wszystkich kategoriach produktowych, w nadchodzących miesiącach ich zakupy online będą większe, to zakupy spożywcze oraz piwo/ wino/ wyroby spirytusowe będą robić głównie w sklepach stacjonarnych.