Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Biznes

komputer do biura
Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których zakup używanego komputera do biura to dobre rozwiązanie. Dziś praktycznie każdy może nabyć rozsądnie wyceniony i jednocześnie wydajny komputer, w stu procentach odpowiadający jego potrzebom oraz oczekiwaniom. Dlaczego nie warto przepłacać i dlaczego bardziej racjonalnym wyborem dla Ciebie staje się poleasingowy komputer do biura? Sprawdź!

Ranking pożyczek ratalnych online
Szukasz najlepszej opcji finansowania? Sprawdź, czym są pożyczki ratalne! To świetna opcja, by szybko i bez zbędnych formalności otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel. Kwota maksymalna finansowania jest wysoka, a czas spłaty to nawet kilka lat. Poniżej przedstawiamy szczegóły!

house
Najem okazjonalny wprowadzono po to, by zabezpieczyć interesy właścicieli mieszkań, którzy – w obawie przed niesolidnymi najemcami – nie chcieli ich wynajmować. Najem okazjonalny bowiem nie podlega rygorystycznym zapisom Ustawy o ochronie lokatorów.

Cedo fabryka zdjecie

fot. Cedo

Kryzys w przedsiębiorstwie niejedno ma imię – problemy wizerunkowe, klęski żywiołowe, wypadki czy wreszcie – jak pokazał 2020 rok – światowa pandemia. Jak sobie z tym poradzić? Czy księga zarządzania kryzysowego jest wystarczająca i odpowiada na wszystkie pytania? Czy wypracowanie określonych procedur to klucz do sukcesu? Rozmawiamy o tym z Dominiką Frydlewicz, HR Manager firmy Cedo.

art1
Zegarek męski uważany jest za klasyczny dodatek o praktycznym zastosowaniu, który doskonale współgra z każdym typem stylizacji. Może być równie dobrze noszony w codziennych sytuacjach, jak i w połączeniu z garniturem - wystarczy wybrać odpowiedni model. Nie wiesz, jak to zrobić? Zastanawiasz się, jak dopasować zegarek do stroju? Zobacz, kiedy zdecydować się na model sportowy, a kiedy na elegancki.