Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Technologie

naprawa1
Maszyny budowlane, takie jak ładowarki i koparki, pracują z dużym momentem obrotowym, co oznacza, że potrzebują mocnych skrzyń biegów. Skrzynia biegów to miejsce, w którym wszystkie koła zębate łączą się, aby skutecznie przenosić ruch i moc. Każda maszyna wykorzystuje unikalne przełożenie lub liczbę zębów na każdym kole zębatym, aby zrównoważyć prędkość i moment obrotowy. Na przykład ciężka łyżka koparki wymaga większego momentu obrotowego, niż mogą dostarczyć gąsienice, podczas gdy ładowarka potrzebuje większej prędkości na krawędzi kopania, niż mogą zapewnić gąsienice. Większość operatorów placów budowy wymienia standardowe skrzynie biegów swoich maszyn na mocniejsze wersje z rynku wtórnego, aby uzyskać większy moment obrotowy lub większą prędkość, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

manufacturing photography applic
ET80 i ET85 to pierwsze tablety firmy Zebra, które obsługują sieci Wi-Fi 6E i 5G. Oznacza to większą prędkość pracy i niezawodne działanie

Cedo zaklad produkcyjny450

fot. Cedo

O tym, że rozwój technologii zmienił przemysł nie trzeba nikogo przekonywać. Rozwiązania, które kiedyś były w sferze konstruktorskich marzeń, dziś są rzeczywistością – automatyka przemysłowa i zrobotyzowane systemy dokonały rewolucji w halach produkcyjnych. O roli nowinek technologicznych w procesie produkcji opowiada Marcin Terelak – Technical Manager, który nadzoruje pracę działu technologii i inżynierii procesowej w firmie Cedo.

uczelnią
Dzisiejsze rozwiązania pojawiające się na rynku najczęściej można opisać jako ulepszone oprogramowanie do zarządzania uniwersytetami i szkołami wyższymi, które automatyzuje sektor edukacji. To oprogramowanie, które jest niezbędne do zarządzania kwestiami związanymi z bieżącą obsługą uniwersytetu i jego prowadzeniem. Począwszy od przyjęcia studentów do ukończenia studiów. Instytucja edukacyjna to miejsce, w którym kierownictwo, studenci, rodzice powinni mieć jak najbardziej uproszczony dostęp do wszystkich funkcji i zagadnień. To właśnie daje nowoczesne oprogramowanie do zarządzania uczelnią.

verbatim
Firma Verbatim ogłasza wprowadzenie na rynek Store’n’Go ALU Slim – kompaktowego, lekkiego i stylowego dysku przenośnego w solidnej metalowej obudowie, z łączem USB 3.2 Gen 1, oferującego transfer danych do prędkości 5Gb/s.