Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Technologie

Wykorzystanie ekranów multimedialnych
W wielu restauracjach wciąż można zobaczyć menu dnia wypisane kredą na czarnej, a w tych „nowocześniejszych” flamastrem na białej tablicy. Co ciekawsze nadal istnieją miejsca, gdzie żmudnie mocuje się plastikowe literki na planszach. Trzeba przyznać, że jest w tym pewien urok. Nadaje to patyny czasu; można wspomnieniami przenieść się w okres szkolny lub z sentymentem przywołać PRL. Przed niektórymi restauracjami znajdują się stojaki z wystawionym jadłospisem, który można wertować. Też dobrze, ale... No właśnie, co kiedy pada deszcz. Propozycje naszych dań spływają smutno z tablic wraz z kroplami, a na stojakach, zamiast ozdobnych folderów, zostają nasączone wilgocią mierne szczątki naszej pracy, których ani nie da się rozkleić, ani odczytać.  Czy opłaca się zatem tkwić w przeszłości, tracić cenny czas i środki na anachroniczną reklamę?  Chyba już czas na nowoczesność i praktyczne rozwiązania. Szczególnie atrakcyjne są w tym zakresie ekrany multimedialne. 

Ursusa C 360
Twoja stara „sześćdziesiątka" ma coraz większe problemy z doładowaniem akumulatora? Gaśnie? Nie chcesz jej jednak oddać na złom? Możesz podłączyć alternator do Ursusa C-360. Nie wiesz jak to zrobić? Poprowadzimy Cię przez ten proces i podpowiemy, dlaczego warto to zrobić.

tani Internet
Jesteś przekonany, że internet stacjonarny musi tak dużo kosztować? A może chcesz poszukać rozwiązania nie mniej efektywnego, a jednocześnie konkurencyjnego cenowo. Atrakcyjne oferty Internetu mobilnego to nie wszystko. W domu czy firmie też możesz mieć dobry i tani internet.

QN700B
W skład ekskluzywnej rodziny telewizorów Excellence Line wchodzi także model QN700B. To najbardziej przystępny telewizor z tej prestiżowej linii, który oferuje imponujący realizm obrazu w rozdzielczości 8K, przestrzenny dźwięk oraz zachwycający design. Kupując ten wyjątkowy telewizor do 30 października, można zyskać od 500 do nawet 1000 zł zwrotu na konto.

Uszkodzenia ogumienia
Uszkodzenie ogumienia to jeden z częstszych problemów, jaki napotykają na swojej drodze kierowcy. Kłopoty z oponą mogą zdarzyć się w każdej chwili – wystarczy kontakt z ostrym narzędziem czy uderzenie w krawężnik, by ogumienie pękło, przecięło się, wybrzuszyło. Kierowcy często mówią również o nadmiernym zużyciu bieżnika po wewnętrznej i zewnętrznej stronie, a także o większym jego zużyciu w środkowej części.