Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Technologie

Lasery frakcyjne CO2
Lasery frakcyjne CO2 wchodzą w skład wyposażenia wielu współczesnych salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. To, co je wyróżnia, to bogactwo potencjalnych zastosowań, pozwalające na kompleksową poprawę wyglądu skóry wyłącznie przy użyciu jednego sprzętu. O tym, co potrafią te urządzenia oraz jak znaleźć odpowiednie dla swojej działalności, opowiadamy w tym artykule.

naprawa iPhone
Kiedy nasz iPhone ulegnie awarii, pojawia się pytanie - naprawiać czy wymienić na nowy? Jest to decyzja, którą należy podjąć, biorąc pod uwagę szereg czynników. Czy warto naprawiać iPhone'a? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule.

Serwis laptopów Andrychów
Samodzielna naprawa komputerów do łatwych nie należy. W większości przypadków jest nawet niemożliwa. Jeszcze trudniejsza jest naprawa laptopów. Samo dotarcie do istoty problemu sprawia ogromny kłopot. Dlatego należy rozejrzeć się za profesjonalnym serwisem. W czym pomoże ta firma i jak znaleźć najlepszą?

Wykorzystanie ekranów multimedialnych
W wielu restauracjach wciąż można zobaczyć menu dnia wypisane kredą na czarnej, a w tych „nowocześniejszych” flamastrem na białej tablicy. Co ciekawsze nadal istnieją miejsca, gdzie żmudnie mocuje się plastikowe literki na planszach. Trzeba przyznać, że jest w tym pewien urok. Nadaje to patyny czasu; można wspomnieniami przenieść się w okres szkolny lub z sentymentem przywołać PRL. Przed niektórymi restauracjami znajdują się stojaki z wystawionym jadłospisem, który można wertować. Też dobrze, ale... No właśnie, co kiedy pada deszcz. Propozycje naszych dań spływają smutno z tablic wraz z kroplami, a na stojakach, zamiast ozdobnych folderów, zostają nasączone wilgocią mierne szczątki naszej pracy, których ani nie da się rozkleić, ani odczytać.  Czy opłaca się zatem tkwić w przeszłości, tracić cenny czas i środki na anachroniczną reklamę?  Chyba już czas na nowoczesność i praktyczne rozwiązania. Szczególnie atrakcyjne są w tym zakresie ekrany multimedialne. 

Ursusa C 360
Twoja stara „sześćdziesiątka" ma coraz większe problemy z doładowaniem akumulatora? Gaśnie? Nie chcesz jej jednak oddać na złom? Możesz podłączyć alternator do Ursusa C-360. Nie wiesz jak to zrobić? Poprowadzimy Cię przez ten proces i podpowiemy, dlaczego warto to zrobić.