Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Technologie

logitech
Nowa klasa kamer internetowych i ulepszonych słuchawek zapewnia obecnym pracownikom jakość, styl, dobrą cenę i zrównoważony rozwój na potrzeby ultranowoczesnych form współpracy. LOZANNA, Szwajcaria i NEWARK, Kalifornia – 14 września 2022 r. – Spółka Logitech wypuściła dziś dwie nowe serie produktów: kamery internetowe Brio 500 i słuchawki Zone Vibe, które zostały zaprojektowane, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pracowników zatrudnionych w systemie hybrydowym.

mocy biernej
Kompensacja mocy biernej jest obecnie kluczowa, jeśli chodzi o oszczędności w obiektach OZE. Nieprawidłowe działanie wewnętrznej sieci energetycznej lub brak istotnych elementów systemu sterowania mogą okazać się powodem zbędnych koszt
ów. Z kolei warunki przyłączenia wydawane przez operatora określają ilość pobieranej i generowanej mocy biernej dla każdego obiektu. Liczy się nie tylko odpowiednia kompensacja mocy biernej, ale też jej regulacja. 

Ethernet
Rozwiązania IIoT na dobre zadomowiły się w przemyśle. Inteligentne czujniki pomagają optymalizować coraz więcej procesów, czuwają nad predykcyjnym utrzymaniem ruchu i generują oszczędności. Teraz połączenie czujników w sprawnie działający system jest łatwiejsze niż kiedykolwiek - z pomocą przychodzą przełączniki Ethernet do zastosowań obiektowych, których montaż jest prosty i nie wymaga budowy szaf sterowniczych.

systemy
Systemy wizyjne są stosowane do kontroli jakości procesów. Wykorzystują uczenie maszynowe do prowadzenia automatycznych analiz wizyjnych otoczenia. Rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji pozwalają im wychwytywać nieprawidłowości. Systemy wizyjne pracują w szerokim i zmiennym zakresie informacji, dlatego do ich wdrożenia w zakładzie przemysłowym niezbędne jest przygotowanie odpowiedniego środowiska.

technologia
W porównaniu z ostatnim standardem bezprzewodowym technologia 5G obiecuje wielokrotnie większą prędkość i małe opóźnienia. 5G może też obsługiwać o wiele więcej urządzeń jednocześnie. W połączeniu z innymi kluczowymi technologiami, takimi jak przetwarzanie brzegowe, Internet rzeczy i sztuczna inteligencja, prowadzi to wielu nowych możliwości.