Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Reklama i PR

  

hotels
Co najmniej dwa powody do świętowania ma w ostatnim czasie międzynarodowa sieć B&B Hotels. Właśnie otworzyła swój 10. hotel w Polsce, a do tego 12. urodziny obchodzi B&B Toruń – pierwszy obiekt tej marki w naszym kraju.

shell
Shell wystartował z promocją, w której obecni i nowi klienci, w ramach programu lojalnościowego Shell ClubSmart, otrzymają 30 groszy rabatu za każdy litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Nie ma żadnych limitów określających liczbę czy częstotliwość tankowań, a jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 50 litrów paliwa. Akcja potrwa do 31 sierpnia 2022 roku.

Nowy program umożliwia partnerom handlowym wykorzystanie olbrzymiej bazy danych sprzedażowych oraz wiedzy firmy Criteo do pozyskania nowych i utrzymania obecnych klientów, a także do zacieśnienia współpracy z nimi.

Java
Według raportu Inhire.io IT MARKET SNAPSHOT Q1 2021 w pierwszym kwartale 2021 roku aż 21% spośród 13 789 ofert pracy w branży IT dotyczyło specjalistów języka Java. I chociaż w ostatnim czasie obserwuje się nieznaczny spadek ilości ofert zaadresowanych do seniorów, jest on najpewniej spowodowany przede wszystkim problemami w ich rekrutacji. Jednym z rozwiązań firm na poradzenie sobie ze zbyt małą dostępnością wyspecjalizowanych ekspertów jest umożliwienie tym, na których popyt na rynku pracy jest mniejszy, podwyższenie swoich kompetencji lub przekwalifikowanie się z mniej atrakcyjnych, lub przestarzałych technologii na takie, które odpowiadają realnym potrzebom biznesu.

 

Praca zdalna w obecnych czasach, gdy na całym świecie panuje pandemia wirusa, stała się czymś normalnym. W dobie obecnej sytuacji coraz więcej firm decyduje się na umożliwienie swoim pracownikom pracy zdalnej. Do takiej formy przekonały się również agencje reklamowe oraz agencje PR. Są one znacznie bardziej otwarte na ten model pracy, ponieważ tak jak podkreślają - nie będzie już pełnego powrotu do modelu pracy sprzed pandemii.