Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Prasa

Pasy napędowe
Hurtownia techniczna Sped oferuje szeroki wybór pasów napędowych niemieckiej marki Optibelt. Długoletnia współpraca z tym producentem pozwala na oferowanie najlepszych rozwiązań w atrakcyjnych cenach.

Czajka24
Tapety na ściany od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Są doskonałym sposobem na odmienienie wnętrza i nadanie mu unikatowego charakteru. W ofercie sklepu Czajka24 znajdziesz bogaty wybór tapet, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym asortymencie posiadamy różne rodzaje tapet, wzory oraz kolory, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiednią tapetę do swojego wnętrza.

wysokość_balustrady.jpg
Na schodach czy na balkonie są balustrady wykonane z różnych materiałów, o ciekawych kształtach i kolorach. Większość jednak nie zastanawia się nad tym, na jakiej wysokości umieszcza się takie barierki. Czy jest to wysokość umowna, a może obowiązują przepisy, które wskazują wysokości w poszczególnych przypadkach? Tego wszystkiego dowiesz się z tego wpisu.

Koncert Hawdalowy
Różnorodność i wyjątkowy klimat dźwięków Muzycznego Świata Orientu zespół „Sentido” prezentuje poprzez mistrzowską grę na charakterystycznych dla tej muzyki, orientalnych instrumentach perkusyjnych i strunowych w połączeniu z unikalnym brzmieniem akordeonu koncertowego oraz nietuzinkowym wokalem. W swoim repertuarze Zespół posiada utwory urozmaicone od muzyki bliskowschodniej, żydowskiej, sefardyjskiej, bałkańskiej, aż po rytmy latynoamerykańskie.

Tanie OC
Choć młodzi kierowcy często są kojarzeni z wyższymi składkami ubezpieczeniowymi, istnieje kilka sposobów, dzięki którym można znacząco obniżyć koszty polisy OC. Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad dla młodych kierowców, którzy chcą zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu.