Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Prasa

paroc
Z myślą o dynamicznie zmieniających się potrzebach i wyzwaniach współczesnego budownictwa, Owens Corning PAROC wprowadza na rynek nową generację płyt z wełny kamiennej.

badań
Podczas nadchodzącego Samsung AI Forum naukowcy i eksperci podzielą się najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją (AI).

hotels
Chociaż hotel B&B Poznań Old Town przyjmuje gości już od czerwca tego roku, to jego oficjalne otwarcie miało miejsce 29 września. Uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście, na czele z przedstawicielami władz miasta: Prezydentem Poznania – Jackiem Jaśkowiakiem, Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego – Wojciechem Jankowiakiem i Starostą Poznańskim – Janem Grabkowskim. Łącznie ponad 100 osób – pracowników, przyjaciół i partnerów sieci – świętowało otwarcie największego obiektu B&B Hotels w Polsce, dysponującego ofertą 156 pokoi.

samsung
W ramach współpracy firmy rozwijać będą możliwości standardu Matter, dzięki któremu zarządzenie inteligentnym domem stanie się łatwiejsze. Elastyczność i lepsza współpraca pomiędzy poszczególnymi ekosystemami w ramach smart home to większa wygoda dla użytkowników rozwiązań oferowanych przez Samsung i Google.

samsung
Samsung został uhonorowany dwoma złotymi, pięcioma srebrnymi oraz jednym brązowym medalem w konkursie IDEA 2022, a aż 34 produkty firmy zakwalifikowały się do etapu finałowego plebiscytu jako te, które ze względu na swój innowacyjny design czynią życie konsumentów łatwiejszym oraz wygodniejszym.