Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Prasa

Rozszerzona rzeczywistość
2020 był nie tylko rokiem pełnym wyzwań, ale także rokiem olbrzymich możliwości dla niezależnych dostawców oprogramowania (z ang. Independent Software Vendor – ISV), którzy wprowadzając do swych ofert innowacje i modyfikacje zrobili wiele, by sprostać wymaganiom nowych klientów. Jednym z obszarów, w których szybki postęp był szczególnie widoczny jest rozszerzona rzeczywistość (z ang. augmented reality, w skrócie AR).Wraz z pojawieniem się nowych sposobów prowadzenia biznesu, zarówno przez klientów jak i dostawców oprogramowania, rozwiązania wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną zdobywają coraz większą popularność. Technologia ta coraz częściej wykorzystywana jest przez specjalistów pracujących w terenie oraz we wszelkich pracach produkcyjnych, gdzie potrzebne są wolne ręce. W przypadku tych dostawców software’u, którzy jeszcze nie wprowadzili technologii AR do swych aplikacji, obecny czas to idealny moment by odpowiedź na potrzeby klientów, którzy coraz częściej oczekują takich rozwiązań technologicznych.

Promocje bankowe
Jeśli szukasz czasem konta osobistego lub firmowego, na pewno rzuciło Ci się w oczy, że niektóre banki mają ofertę promocyjną dla nowych klientów. O co w nich chodzi? Na czym polegają promocje bankowe?

Google Cloud for business miniaturka 1
“Google Cloud for Business” to obowiązkowy punkt w tegorocznym kalendarzu eventów online dla wszystkich osób, które chcą poznać tajemnice chmurowych technologii od podstaw.

image
Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach dla biznesu, wraz ze swoimi partnerami umożliwiająca firmom osiąganie najwyższych poziomów wydajności, zaprezentowała dziś nową serię EC5x – nową kategorię indywidualnych komputerów mobilnych zaprojektowanych do utrzymywania stałej łączności między pracownikami i ciągłego dostępu do danych. Nowe modele zwiększają wydajność pracownika, usprawniają współpracę zespołową i ułatwiają obsługę klienta, bez względu na branżę, w której są użytkowane. W wyglądzie i dotyku komputery EC5x przypominają zwykłe smartfony z systemem Android™10, jednak wyposażone są w zintegrowany czytnik oraz specjalny zestaw programów przeznaczonych dla personelu pierwszej linii. Seria EC5x to najcieńsze i najlżejsze mobilne komputery firmy Zebra.

wiata rowerowa
Mała architektura jest to grupa niepozornych obiektów budowlanych tworzonych w celu zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. O tym czy dany obiekt zaliczymy do małej architektury decyduje jego wielkość i funkcja jaką pełni. Często są to czysto dekoracyjne struktury. Nie mogą być one uciążliwe tylko mają pełnić funkcję poboczne. Obiektami małej architektury będą więc różne obiekty kultu religijnego, architektury ogrodowej, przeznaczone do rekreacji, utrzymania porządku w mieście i innych. Każdy z nas chce aby otoczenie, w którym mieszkamy, pracujemy czy przebywamy było estetyczne ale i funkcjonalne. Do tego służy właśnie mała architektura, aranżuje otoczenie wokół nas i ułatwia funkcjonowanie w przestrzeni publicznej.