Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Prasa

wycinka
Większość z nas czuje się lepiej, gdy ma chociaż częściowy dostęp do zieleni w postaci parków. Chociaż drzewa swoim majestatycznym wyglądem często zdobią krajobraz miejski, czasem konieczna jest wycinka rośliny. Kiedy należy o to zadbać?

Zebra Technologies
Zebra poszerza ofertę rozwiązań w zakresie informacji o zasobach w wyniku nabyciu spółki Adaptive Vision i prezentuje specjalną ścieżkę w programie PartnerConnect dla partnerów z branży automatyki przemysłowej.

Rozszerzona rzeczywistość
2020 był nie tylko rokiem pełnym wyzwań, ale także rokiem olbrzymich możliwości dla niezależnych dostawców oprogramowania (z ang. Independent Software Vendor – ISV), którzy wprowadzając do swych ofert innowacje i modyfikacje zrobili wiele, by sprostać wymaganiom nowych klientów. Jednym z obszarów, w których szybki postęp był szczególnie widoczny jest rozszerzona rzeczywistość (z ang. augmented reality, w skrócie AR).Wraz z pojawieniem się nowych sposobów prowadzenia biznesu, zarówno przez klientów jak i dostawców oprogramowania, rozwiązania wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną zdobywają coraz większą popularność. Technologia ta coraz częściej wykorzystywana jest przez specjalistów pracujących w terenie oraz we wszelkich pracach produkcyjnych, gdzie potrzebne są wolne ręce. W przypadku tych dostawców software’u, którzy jeszcze nie wprowadzili technologii AR do swych aplikacji, obecny czas to idealny moment by odpowiedź na potrzeby klientów, którzy coraz częściej oczekują takich rozwiązań technologicznych.

co robic gdy nie mozemy otworzyc drzwi do mieszkania
Gdy nie można otworzyć drzwi do mieszkania, trzeba zgłosić się do profesjonalisty. W tym może pomóc jedynie wykwalifikowany ślusarz, który będzie działał tak, aby nie uszkodzić delikatnego mechanizmu zamka i szybko go odblokować. Przypadki zatrzaśniętych drzwi w Krakowie wcale nie są odosobnione, ale na szczęście Pogotowie ślusarskie realizuje pilne zadania awaryjnego otwierania zamków 24 godziny na dobę – oznacza to, że w każdej chwili można zgłosić się do kompetentnych i zaufanych ślusarzy.

Promocje bankowe
Jeśli szukasz czasem konta osobistego lub firmowego, na pewno rzuciło Ci się w oczy, że niektóre banki mają ofertę promocyjną dla nowych klientów. O co w nich chodzi? Na czym polegają promocje bankowe?