Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Internet

www.blaklader

Fot. Blaklader

Ceniony na świecie szwedzki producent odzieży roboczej – Blaklader Workwear właśnie zaprezentował nową stronę internetową. Odmieniona szata graficzna i przebudowana architektura informacji to tylko niektóre z wprowadzonych zmian, jakie czekają na użytkowników pod adresem www.blaklader.pl.

Lisc Robi Roznice banner

Liść, nosorożec i ekologia – co łączy te trzy elementy? Kampania społeczna „Liść robi różnicę”, stworzona przez markę Paclan we współpracy z wrocławskim Zoo i Fundacją Zoo Wrocław Dodo. Producent artykułów gospodarstwa przekaże 2 zł za każde zdjęcie opublikowane zgodnie z zasadami akcji na rewitalizację Parku Narodowego Manas w Indiach. Cel: 15 000 zdjęć z hasztagiem #liśćrobiróżnicę.

Jakiś czas temu została odnotowana informacja o tym, że wraz z końcem czerwca na serwisie PCLab przestaną pojawiać się nowe treści. Co jest zaskakujące wszystkie archiwalne treści będą stopniowo przenoszone na serwis Komputerswiat. Obydwie witryny należą do tej samej spółki tj. Ringier Axel Springer Polska. Co w takim razie było powodem, dla którego zadecydowano o stopniowym zamknięciu PCLab? Sprawdź, jak na ten temat wypowiedział się dyrektor segmentu technologicznego tej firmy.

www.hotelbb m

fot. B&B Hotels

Marka hotelowa B&B Hotels kontynuuje rozwój na arenie międzynarodowej – nie tylko otwierając kolejne obiekty w Europie, lecz także oddając do dyspozycji swoich gości nową, globalną platformę rezerwacyjną, obejmującą ofertę wszystkich hoteli sieci dostępnych w 12 krajach, w tym w Polsce.