Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Rozrywka

wypoczywać
Po długim czasie pandemii i obostrzeń, każdy ma chęć wypocząć. Branża turystyczna przeżywa odrodzenie. Jednak gdzie warto i gdzie najrozsądniej jest wypocząć?

upały
Letnie miesiące bywają w Polsce różne. Może być bardzo zimno, tak, że trzeba siedzieć w kurtce na plaży, a bywa, że mamy upał nie do zniesienia i staramy się zrobić wszystko, żeby się schłodzić. Jak to zrobić skutecznie?

Alexandre. J
Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają zapachy wyszukanych perfum. Jest to bowiem kwestia nie tylko przyjemnego towarzyszącego w ciągu dnia zapachu, ale również sposób na wyrażenie siebie. Wiele najsławniejszych marek perfum pochodzi ze stolicy mody i stylu, czyli z Francji. Należą do nich między innymi perfumy Alexandre J. Dlaczego francuskie perfumy są tak wyjątkowe?

hyundai i10
Hyundai i10 to mały samochód. Zaliczany jest do segmentu A. Samochód produkowany jest w Indiach, jednak popularny na całym świecie. Pod maską kryje aż trzy silniki, z czego jeden to jednostka wysokoprężna. Silniki benzynowe modeli i10 mają objętość 1,1 i 1,2 litra. Mniejszy motor wytwarza moc 66 K, a większy 78 KM. W 2020 roku pojawiła się nowa odsłona modelu Hyundai i 10. Czym ona się wyróżnia?

degustacja online
Koniak to alkohol powszechnie uznawany za prestiżowy. Często wybieramy go jako okazjonalny prezent czy upominek dla gospodarzy przyjęcia czy imprezy. Bywa jednak wrzucany do jednego worka z innym typem alkoholu - brandy. Czy słusznie? Czym charakteryzuje się koniak i czy różni się od brandy? Zapraszamy do lektury!