Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Rozrywka

wózki
Wózki transportowe mogące z powodzeniem służyć jako wózki do przewożenia dzieci, to znaczne ułatwienie dla rodziców. Pozwalają one na bezpieczny, jak i komfortowy spacer z maluchem. Wyróżniają się wszechstronnym zastosowaniem - doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku spaceru do parku, jak i na plażę, a nawet w Ogrodzie Zoologicznym. W niniejszym artykule zostanie przybliżony temat wózków do przewożenia dzieci ich rodzaje.

hodować naturię
Jak się okazuje nutria to ten typ gryzonia, który Polacy coraz częściej wybierają jako zwierzę hodowane w domu. Czy rzeczywiście można hodować je w warunkach domowych? Czy nutria hodowlana i nutria domowa mają te same zachowanie? Czy można przygotować się do hodowania nutrii?

urlop
Podczas letniego wypoczynku co trzeci Polak w poszukiwaniu dobrej zabawy odwiedza parki rozrywki. Co piąty relaksuje się uprawiając sport, latem królują aktywności w wodzie i w powietrzu, a co drugi Polak uważa, że letni urlop jest dobrym momentem na spróbowanie jakiegoś sportu ekstremalnego. 

pergola1
Szukając pomysłu na sposób zadaszenia otwartego tarasu, zastanawiamy się nad jego pełnym lub częściowym osłonięciem. Na jednej szali stawiamy zarówno komfort, jak i praktyczność, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie użytkowania. Najlepszą odpowiedzią na takie potrzeby zdaje się być pergola, dostępna w dwóch wariantach - drewnianym lub, znacznie trwalszym, aluminiowym. Ten system zadaszenia tarasu odznacza się dużą funkcjonalnością i sprawdzi się na większości powierzchni. Skutecznie zmniejsza nasłonecznienie na tarasie i zapewnia prywatność osobom na nim przebywającym. Co powinieneś wiedzieć o pergolach?

shutterstock 1362981437
Po długiej zimie nic nie wydaje się tak odprężające, jak spędzanie czasu na podwórku lub tarasie w słoneczny dzień. Grill, dobra muzyka, spotkanie ze znajomymi to dla wielu osób przepis na idealny wiosenny weekend. Warto więc zawczasu przygotować się do takich imprez i zadbać o to, by pieczenie przysmaków odbywało się na czystym ruszcie. Jednak jak usunąć tłuszcz z przypalonego grilla? Jak zrobić to szybko, skutecznie i bez uszkadzania metalowych części?