Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Rozrywka

zdj5
W ogrodzie zimowym możesz wypoczywać cały rok. Latem zorganizujesz w nim długie biesiady, a podczas chłodniejszych miesięcy będziesz siedzieć w wygodnym fotelu i podziwiać piękno ośnieżonego krajobrazu. Tylko jak zaaranżować ogród zimowy? Znajdziesz tutaj garść porad i inspiracji.

235217 p2fw2m 352 optimized
Czy bale przebierańców są tylko dla dzieci? Oczywiście, że nie! Dowodzą tego np. imprezy firmowe, organizowane przez większe bądź mniejsze przedsiębiorstwa, imprezy halloweenowe w klubach lub popularność domówek, których uczestnicy umawiają się na konkretne stroje. Takie wydarzenie to okazja, żeby na chwilę przestać być poważnym dorosłym, tylko popuścić wodze fantazji i po prostu świetnie się bawić.

Okres letni sprzyja nie tylko urlopom, turystyce i relaksowi na świeżym powietrzu. Jeśli nie ma się planów wyjazdowych, to idealnym pomysłem jest nadrobienie zaległości filmowych i serialowych. Z pomocą przychodzi serwis Netflix mający w swoim katalogu ciekawe propozycje dla miłośników dobrego kina.

Gdy nadchodzi lato i związany z nim sezon na nurkowanie, wiele osób udaje się do swoich lokalnych kąpielisk (lub nawet do ciepłych krajów!), aby zakosztować tej wyjątkowej rozrywki. Jest to wielka frajda oraz interesujący sposób na spędzenie czasu w towarzystwie natury, dlatego nic dziwnego, że wiele osób chciałoby wprowadzić do tego hobby także swoje pociechy.

Były reprezentant Anglii i gracz takich drużyn jak Manchester United, Real Madryt i Paris Saint Germain zainwestował w londyńską organizację esportową Guild Esports. David Beckham zakupił 11,7% akcji i jest drugim co do wielkości akcjonariuszem organizacji. Jak podaje Financial Times, Anglik przejął udziały poprzez swój osobisty fundusz inwestycyjny DB Ventures. Szacuje się, że za 11,7% udziałów były piłkarz zapłacił około 480 tysięcy funtów.