Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Lasery frakcyjne CO2
Lasery frakcyjne CO2 wchodzą w skład wyposażenia wielu współczesnych salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. To, co je wyróżnia, to bogactwo potencjalnych zastosowań, pozwalające na kompleksową poprawę wyglądu skóry wyłącznie przy użyciu jednego sprzętu. O tym, co potrafią te urządzenia oraz jak znaleźć odpowiednie dla swojej działalności, opowiadamy w tym artykule.

 

 

 

 

 

 

 

Jakie zabiegi wykonuje się przy użyciu lasera frakcyjnego CO2?

Lasery frakcyjne CO2 cechują się uniwersalnością. Nie tylko umożliwiają wykonywanie wielu zabiegów, lecz również można je stosować zarówno na twarz, jak i na ciało. Urządzenia te wykorzystywane są więc w bogatej gamie procedur — przede wszystkim tych mających na celu poprawę stanu i wyglądu skóry. Zabiegi, które wykonuje się przy użyciu laserów frakcyjnych CO2 to między innymi:

  • usuwanie blizn potrądzikowych,
  • wyrównywanie kolorytu skóry, rozświetlanie cery
  • zwiększanie elastyczności i jędrności skóry na twarzy lub ciele,
  • likwidowanie rozstępów,
  • zmniejszanie rozszerzonych porów,
  • redukcja widoczności zmarszczek,
  • odmładzanie laserowe skóry.

Naświetlanie skóry laserem CO2 pozwala również uzyskać inne korzyści, na przykład pobudzenie produkcji kolagenu. Zabieg ten jest bezpieczny i pozwala cieszyć się długotrwałymi rezultatami, dzięki czemu jest chętnie wybierany przez klientki gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej. Wprowadzenie lasera CO2 do wyposażenia salonu jest więc szansą na zainteresowanie klientów naszą ofertą oraz zwiększenie przychodów z działalności.

 

Jak przeprowadza się zabieg z laserem frakcyjnym CO2?

Zanim przystąpi się do wykonania zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego CO2, specjalista musi wykluczyć potencjalne przeciwwskazania i zapoznać klienta ze specyfiką tej procedury w przypadku jego problemu. Ważne jest również udzielenie mu wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry przed i po zabiegu. Jeśli osoba kwalifikuje się do zabiegu laserem frakcyjnym CO2, po upływie ok. tygodnia od konsultacji można przystąpić do wykonania procedury.

Jak przebiega cały proces? Osoba przeprowadzająca zabieg dobiera parametry pracy urządzenia i naświetla laserem skórę w określonym obszarze. Sprzęt emituje drobne wiązki światła, które penetrują skórę i wywołują mikrouszkodzenia, stanowiące bodziec do regeneracji i odbudowy.

 

Gdzie można kupić lasery frakcyjne CO2?

Lasery frakcyjne CO2 upowszechniły się w świecie kosmetologii, dzięki czemu na rynku można obecnie znaleźć modele wielu uznanych producentów. Aby maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo pacjentów oraz jakość wykonywanych zabiegów, należy upewnić się, że kupowane urządzenie jest atestowane i pochodzi od rzetelnego dostawcy, który dołączy do niego niezbędne dokumenty, a także przeprowadzi szkolenie dla personelu gabinetu.

Takim sprzedawcą jest na przykład polska hurtownia kosmetyczna Cosmed24. Dostępne w jej ofercie lasery frakcyjne CO2 to bezpieczne, atestowane i funkcjonalne urządzenia, które umożliwią gabinetowi kosmetycznemu świadczenie usług na najwyższym poziomie.