Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

verbatim
Firma Verbatim ogłasza wprowadzenie na rynek Store’n’Go ALU Slim – kompaktowego, lekkiego i stylowego dysku przenośnego w solidnej metalowej obudowie, z łączem USB 3.2 Gen 1, oferującego transfer danych do prędkości 5Gb/s.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dysk Store’n’Go ALU Slim, dostępny w dwóch wariantach pojemności – 1TB i 2TB – waży jedynie 150g i został umieszczony w obudowie o grubości tylko 0,9cm. Klienci, którzy wybiorą model o pojemności 2TB mogą skopiować na dysk do 4 tys. filmów*, do 500 tys. piosenek* lub do 900 tys. zdjęć*. Wykonana z eleganckiego, szczotkowanego aluminium obudowa nawiązuje stylem do powierzchni Macbooków. Dyski Store’n’Go ALU Slim dostępne są w trzech opcjach kolorystycznych: silver, space grey oraz gold.
Aby właściciele komputerów Mac i PC mogli skorzystać z szybkich transferów oferowanych przez łącza USB-C oraz USB-A, do dysku ALU Slim dołączony jest kabel Micro-B – USB-A oraz adapter USB-A – USB-C. Dysk sformatowany jest w systemie FAT32, więc można z niego korzystać na przemian w komputerach z systemem Windows i Mac OS, bez konieczności ponownego formatowania. Pliki o rozmiarach powyżej 4GB obsługiwane są przez dostępne na dysku oprogramowanie, które dokonuje odpowiedniej zmiany formatu plików na system HFS+ dla komputerów Mac oraz na NTFS dla komputerów PC.
Na dysku preinstalowany jest program Nero Backup**, umożliwiający tworzenie kopii bezpieczeństwa systemu operacyjnego oraz jego odtworzenie, dzięki czemu użytkownicy mogą planować automatyczne backupy ważnych plików.
Program USB Rec&Play*** umożliwia nagrywanie wideo z telewizorów wyposażonych w port USB, odtwarzanie nagranego materiału oraz zatrzymywanie programów transmitowanych na żywo.
Sugerowana cena detaliczna dysku Store’n’Go ALU Slim to 69,99€ za wariant 1TB i 89,99€ za model 2TB.

* Przybliżone liczby zdjęć, piosenek czy filmów wyliczone zostały na podstawie średnich rozmiarów plików i mogą różnić się od wyników faktycznych w zależności od konfiguracji sprzętu lub modeli aparatów. Założenie: Zdjęcia 1Mp JPEG osiągają rozmiar ok. 2,2MB/zdjęcie. Muzyka – 1 minuta nagrania skompresowana w jakości 128Kbs = 1MB. Wideo – H264 320 x 240 AAC audio = 1 godzina = 500MB.
** Program Nero Backup działa tylko w systemie Windows.
*** W niektórych krajach telewizory mogą nie obsługiwać funkcji USB Rec&Play.