Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

multicooker
Multicooker to urządzenie, które sprawi, że Twoja kuchnia stanie się nowoczesnym miejscem, w którym przygotowywanie pysznych posiłków nie będzie się kojarzyć ze spędzaniem wielu godzin. Nie pozostanie Ci także sterta brudnych naczyń do zmywania. To powody, dla których to funkcjonalne urządzenie jest doceniane w coraz większej liczbie gospodarstw domowych.

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź, jak ekonomicznym rozwiązaniem będzie multicooker w Twoim domu!

 

Jak działa multicooker?

Multicooker jest wielofunkcyjnym urządzeniem kuchennym, którego wszechstronność pozwoli Ci na przygotowanie wielu dań oraz potraw. Dzięki niemu możesz po prostu tylko podgrzać gotowe, jak i stworzyć je od podstaw. Multicooker wyposażono w programy - dzięki nim możesz piec, gotować, smażyć, dusić, a nawet zrobić konfiturę czy dżem.

Wykorzystanie technologii ciśnieniowej pozwala na przyśpieszenie procesu przygotowania dań. Wnętrze rozgrzewa się równomiernie - nie musisz używać dużych ilości tłuszczu, ani martwić się, że danie może się przypalić. Dodatkowo multicooker wyposażony jest w gotowe przepisy. Zawiera ich około 500, z czego 100 to dania, które przygotujesz w maksymalnie skróconym czasie do 10 minut.

Jeśli więc zależy Ci na szybkim, zdrowym i bezproblemowym przygotowaniu dobrych dań, pomyśl nad inwestycją w multicooker – zobacz multocookery Tefal - https://www.tefal.pl/multicookery/c/multicookery.

Lubisz nowoczesność w kuchni i udogodnienia w postaci innowacyjnych urządzeń, skracających Twoją pracę i pozwalających na zaoszczędzenie czasu i energii? Zobacz intuicyjny multocooker Tefal Cook4Me i poznaj jego imponujące możliwości - https://www.tefal.pl/multicookery/Cook4Me/c/cook4me.

 

Jakie zalety ma multicooker i dlaczego warto go mieć?

Jeżeli lubisz dobrze i zdrowo zjeść, masz swoje preferencje kulinarne, ale jednocześnie wolisz spędzać czas w domu na innych zajęciach albo po prostu należysz do tych zabieganych osób, multicooker to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Jest to praktyczne urządzenie o wielu zaletach.

Przede wszystkim są to:

  • możliwość przygotowania dań gotowanych, duszonych, smażonych;

  • dzięki funkcjonalnym akcesoriom, które można dokupić do multicookera, przygotujesz w nim niemal wszystko - włącznie z ciastem, konfiturą, frytkami czy kaszą. Dodatkowe akcesoria do multocookera znajdziesz tutaj: https://www.tefal.pl/cook4me-akcesoria ;

  • baza gotowych przepisów pozwoli Ci na urozmaicenie swojego domowego menu, w dodatku większość z nich nie zajmie zbyt wiele Twojego czasu;

  • skrócenie czasu przygotowania potrawy;

  • cicha praca urządzenia;

  • brak intensywnych zapachów gotowanych potraw w domu;

  • brak konieczności zmywania dużej ilości naczyń;

  • zmniejszenie zawartości tłuszczu w przygotowywanych potrawach;

  • możliwość długiego utrzymania ciepła przyrządzonego dania;

  • urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, co pozwala na zaoszczędzenie kuchennej przestrzeni;

Dzięki zużywaniu zdecydowanie mniejszej ilości energii i zajmowaniu niewielkiej przestrzeni, multicooker to urządzenie ekonomiczne i praktyczne. Dzięki niemu zyskujesz właściwie wszystkie inne potrzebne w kuchni, a nie traci na tym, ani smak, ani wartość potraw.

Inwestycja w multicooker Tefal oznacza nowoczesne rozwiązania w Twojej kuchni i znaczną oszczędność cennego czasu!

 

Artykuł sponsorowany