Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Promocje bankowe
Jeśli szukasz czasem konta osobistego lub firmowego, na pewno rzuciło Ci się w oczy, że niektóre banki mają ofertę promocyjną dla nowych klientów. O co w nich chodzi? Na czym polegają promocje bankowe?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po co są promocje bankowe kont osobistych?

Tradycyjna reklama w mediach nie jest już skuteczna. Zastanów się, z jakich powodów ostatnio decydowałeś się na zakup nowych rzeczy. Prawdopodobnie z powodu rekomendacji znajomych albo opinii w Internecie.

Banki o tym wiedzą i dlatego oferują promocje bankowe kont osobistych. Wolą wydać pieniądze na już pozyskanego klienta, który dodatkowo może powie znajomym „zobaczcie, założyłem konto w banku X i dostałem obiecaną premię!”. Liczą na to, że jeśli Ci się spodoba ich oferta i obsługa klienta, to będziesz lojalny i z nimi zostaniesz. I na przykład zdecydujesz się w przyszłości na kredyt lub lokatę.

 

Jak uzyskać premię?

Aby dostać pieniądze z promocji bankowej konta osobistego, zwykle musisz spełnić jakieś warunki. Najczęściej sprowadzają się do założenia konta jako nowy klient i aktywnego korzystania z niego. Czyli zwykle musisz zasilić konto odpowiednią kwotą lub zrobić kilka płatności. Jeśli spełnisz określone w regulaminie warunki – dostaniesz przelew, a często również zyskasz darmowe konto osobiste.

Nie ma w tym haczyka – dla banku to koszt pozyskania Twojej lojalności. Pamiętaj też, że bank obraca znacznie większymi kwotami niż Ty i 1500 złotych premii to dla niego niewielki wydatek. Za to dla Ty możesz za to sfinansować tygodniowy urlop. Pamiętaj tylko, żeby pilnować warunków promocji.

 

Gdzie znaleźć promocje bankowe dla nowych klientów?

Jeśli szukasz oferty promocyjnej banku, zajrzyj na ranking kont osobistych online. To specjalna witryna, która zbiera i prezentuje aktualną ofertę wszystkich banków. Możesz tam znaleźć informację, które banki aktualnie oferują promocje. Dodatkowo na stronie rankingu możesz przestudiować i porównać oferty różnych banków. Są zebrane w jednym miejscu i przejrzyście zaprezentowane. Mając te informacje, możesz wybrać dla siebie odpowiedni bank.

 

A jeśli szukasz konta firmowego?

Najlepsze konta dla firm online również są przedstawione w specjalnym rankingu – w zakładce konta firmowe. Warto wiedzieć, że również dla firm banki przygotowują specjalne promocje. Przedsiębiorca to korzystny klient w oczach banku, ponieważ często obraca dużymi kwotami. Dlatego banki chętnie płacą za pozyskanie lojalności przedsiębiorców.

Niezależnie czy interesują Cię promocje bankowe dla kont osobistych czy najlepsze konta dla firm, zajrzyj na ranking kont online. Poświęcając niewiele czasu, znajdziesz tam idealną ofertę dla siebie.