Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

ogimage
Zakaz sprzedaży papierosów smakowych nie musi oznaczać powrotu do palenia pozbawionego dodatkowego aromatu. Poznajcie kulki smakowe ClickBall.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tęsknisz za papierosami smakowymi i z „z klikiem”? Wkładki aromatyzujące nie dają ci tego, co dawały ci stare, dobre „kliki”? Mamy dobrą wiadomość – nie musisz rezygnować z dotychczasowych przyjemności. Co więcej, chodzi o sposób całkowicie legalny i odległy od kupna przemyconych zza wschodniej granicy papierosów. Na rynku niedawno pojawiły się kulki, które po umieszczeniu w filtrze zachowują się dokładnie tak, jak te znane z wycofanych niedawno papierosów. Z tym, że pod niektórymi względami wypadają nawet lepiej od swoich odpowiedników.

 

Kulki ClickBall. Nie rezygnuj z „klików”

Kulki smakowe do papierosów ClickBall dostępne są na rynku od niedawna, jednak już zdążyły zdobyć szeroką popularność. Wielu miłośników „dymka” o charakterystycznym, owocowo-miętowym aromacie znalazło dzięki nim sposób na ominięcie unijnego zakazu sprzedaży ich ulubionych papierosów. Ich użycie jest banalnie proste – wystarczy zrobić niewielką dziurkę w filtrze, a następnie umieścić w niej kulkę, którą należy zgnieść, by uwolnić dodatkowy smak. Kulki ClickBall pasują do wszystkich typów filtrów – w tym Heetsów.

 

Kulki ClickBall. Od mentolu po zieloną herbatę

Za wyborem kulek ClickBall przemawia również szeroki wybór dostępnych smaków. Pod tym względem sytuacja wygląda lepiej, niż przed wprowadzeniem zakazu. W ofercie dystrybutora na stronie www.clickball.pl znajdziecie kulki w następujących smakach:

  • mięta lodowa;

  • mięta/cola;

  • zielona herbata;

  • wino;

  • jabłko/mięta;

  • lodowa cola;

  • cytryna/mięta;

  • truskawka/mięta;

  • jagoda/mięta;

  • mięta.

Wszystkie zapakowane są w szczelną, aluminiową saszetkę zapewniają długotrwałą świeżość i dostępne w zestawie w instrukcją aplikacji oraz prostym w użyciu aplikatorem.

 

Kulki ClickBall. Łatwa aplikacja w filtrze

Kulkę w filtrze możecie umieścić dodanym aplikatorem. To zadanie będzie jednak dużo łatwiejsze dzięki jego ulepszonej wersji. To proste urządzenie zostało tak zaprojektowane, by zapewnić precyzyjne i szybkie „nabijanie filtrów”, a przy okazji ograniczyć ryzyko wypadania kulek. Teraz możecie kupić je w promocyjnej cenie niecałych 28 złotych.