Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

lady reklamowe
Gadżety reklamowe wystawiennicze to bardzo ważny element różnego rodzaju wydarzeń, w których bierze udział firma. Pozwalają one właściwie zorganizować stoisko wystawiennicze, a tym samym łatwiej dotrzeć do klientów i zwrócić ich uwagę na usługi czy produkty danej marki. Obecnie lady reklamowe można nabyć również drogą internetową. Warto jednak wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze, tak by produkt spełniał oczekiwania zamawiającego. Szczegóły sprawdź poniżej.

 

 

 

 

 

 

Lada reklamowa jako element systemu wystawienniczego

Planując udział w różnego rodzaju eventach czy innych wydarzeniach branżowych, należy zadbać o odpowiednie stoisku, na którym firma będzie mogła się zaprezentować. Właśnie w tym celu należy zainwestować w systemy wystawiennicze, w tym w lady reklamowe. Lada reklamowa to niezwykle przydatny element, który może zawierać szereg informacji. Umieścić na niej można bowiem logo firmy, hasło reklamowe, różnego rodzaju grafiki czy szereg innych elementów powiązanych z wizerunkiem firmy, czy świadczonymi przez nią usługami bądź sprzedawanymi produktami.

Tego rodzaju systemy wystawiennicze mogą być wykorzystywane w różnych miejscach i na wiele sposobów. Wszystko dzięki ich mobilności — można je złożyć, zapakować do pokrowca transportowego i zabrać w dowolne miejsce. Taka forma systemów wystawienniczych sprawia, że jest to dobra reklama w każdej sytuacji. Lady reklamowe pozwalają zorganizować miejsce na ulotki, gadżety reklamowe, foldery reklamowe czy ankiety. Można je także wykorzystać na wiele innych sposobów — jako miejsce rozmowy z potencjalnym klientem.

 

 

Jak wybrać odpowiednią ladę reklamową przez internet?

Jeśli wiesz, że lada reklamowa jest gadżetem, który potrzebuje Twoja firma, musisz wybrać odpowiedni model. Szeroki wybór lad reklamowych znajdziesz w ofercie Grupy Luxpol. Poszczególne modele różnią się designem, kształtem, ale też wielkością. Wszystkie łączy jednak wysoka jakość wykonania i trwałość.  Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na:

 

Jakość zastosowanych materiałów

Lady reklamowe to elementy wykorzystywane w różnych miejscach — wewnątrz hal targowych, ale też na świeżym powietrzu. Wysokiej jakości modele sprawdzą się doskonale w każdym z tych miejsc, a jednocześnie będą służyć użytkownikowi przez dłuższy czas. Odpowiedniej jakości materiał będzie odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, ale też różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo znaczenie ma jakość wydruku. Zastosowanie odpowiedniej technologii nie tylko sprawi, że kolory będą żywe i wyraźne, ale całość będzie odporna na blaknięcie.

 

Montaż

Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę jest sposób montażu, szczególnie, jeśli lada reklamowa ma być wykorzystywana w różnych miejscach. Ważne, by była prosta w złożeniu, ale też wyposażona w pokrowiec transportowy, który zabezpieczy konstrukcję na czas przewozu.

 

Opinie o firmie

W internecie można znaleźć wiele firm i wiele ofert. Nie wszystkie jednak cieszą się pozytywnymi opiniami. Wybierając odpowiednią firmę, warto zwrócić uwagę na opinie dotychczasowych klientów i ich rekomendacje. Wybierając te znajdujące się w czołówce można zyskać pewność, że otrzymany produkt będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających.

 

Czas realizacji

Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest czas realizacji zamówienia. Tu decyzja zależy od Ciebie — czy zależy Ci na szybkiej wysyłce, czy też możesz poczekać. Pamiętaj jednak, że czas realizacji zamówienia obejmuje również przygotowanie grafiki, a to już wymaga poświęcenia często kilku dni, a nawet i tygodni. Są oczywiście firmy, które oferują szybką realizację zamówień, aczkolwiek wymaga to poniesienia dodatkowych opłat.