Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

komputer do biura
Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których zakup używanego komputera do biura to dobre rozwiązanie. Dziś praktycznie każdy może nabyć rozsądnie wyceniony i jednocześnie wydajny komputer, w stu procentach odpowiadający jego potrzebom oraz oczekiwaniom. Dlaczego nie warto przepłacać i dlaczego bardziej racjonalnym wyborem dla Ciebie staje się poleasingowy komputer do biura? Sprawdź!

 

 

 

 

Poleasingowy vs używany

Przede wszystkim wyjaśnijmy sobie jedno. Komputery poleasingowe to urządzenia, jak sama nazwa wskazuje, będące wcześniej w leasingu, a więc na użytku firmy lub dużej korporacji, natomiast sprzęt powszechnie określany jako używany, to urządzenia sprzedawane najczęściej przez osoby indywidualne lub lombardy. Co istotne, komputery poleasingowe to zazwyczaj sprzęt dostępny w o wiele lepszej cenie, a także w lepszym stanie zarówno wizualnym, jak i technicznym.

 

Fantazje kontra rzeczywistość

Poleasingowy komputer do biura to przeważnie urządzenie zbudowane i skonfigurowane tak, aby zapewnić korporacyjnemu odbiorcy bezawaryjne działanie przez lata oraz najwyższe standardy wydajności podzespołów.. Takie komputery budowane są z myślą o bardziej intensywnej eksploatacji, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich walorów stylistycznych i wizualnych. Często jest to sprzęt zupełnie nowy, który przeleżał gdzieś na zapleczu firmy nienękany przez nikogo i został wymieniony na nową partię z nowej serii (tzw. korporacyjna polityka odnowy sprzętu). Z kolei na rynku konsumenckim warunki dyktuje przede wszystkim cena i wszystko jest jej podporządkowane. Komputer produkowany w celu sprzedaży detalicznej musi być tani, więc nie spodziewajmy się, że dostaniemy ferrari w cenie opla.

 

Poleasingowy komputer do biura a cena

Poleasingowy komputer to na pewno tani komputer. Koszt zakupu nowego, salonowego laptopa biznesowego często jest kilkukrotnie wyższy niż urządzenia detalicznego. Komputer poleasingowy staje się więc jedynym racjonalnym wyborem nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia, ale również pod względem o wiele lepsze jakości wykonania i zastosowanych w nim podzespołów. W laptopach na rynku biznesowym liczy się przede wszystkim niezawodność, przydatność i łatwość serwisu, natomiast cena schodzi na drugi plan. Dlaczego więc nie skorzystaj z takiej opcji, oszczędzając przy tym?!

 

Czy tani komputer to sprawny komputer?

Używany komputer do biura to najczęściej naprawdę świetne i mocne urządzenie z górnej półki, z legalnym oprogramowaniem i pełnym okablowaniem. Sprzęt przed sprzedażą jest gruntownie sprawdzany i poddawany specjalistycznym testom wydajnościowym, a w razie konieczności przechodzi szczegółową rewitalizację. Co ważne, urządzenie jest objęte gwarancją dystrybutora, czyli pełną ochroną techniczną, prawem do naprawy, a także zwrotu lub wymiany komputera.

 

Sprzęt w stylu „zero waste”!

Komputer do prac biurowych kupiony w tzw. outlecie to również świetny przykład urządzenia wpisującego się w jakże modny ostatnio styl życia określany mianem „zero waste”. Polega on na generowaniu jak najmniejszej ilości odpadów zanieczyszczających środowisko naturalne. Kupując w stu procentach sprawny i najczęściej zupełnie nowy sprzęt poleasingowy, dajemy mu drugie życie, ograniczając jednocześnie nadprodukcję części elektronicznych, a tym samym zmniejszając emisję dwutlenku węgla oraz innych gazów cieplarnianych.