Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

235217 p2fw2m 352 optimized
Czy bale przebierańców są tylko dla dzieci? Oczywiście, że nie! Dowodzą tego np. imprezy firmowe, organizowane przez większe bądź mniejsze przedsiębiorstwa, imprezy halloweenowe w klubach lub popularność domówek, których uczestnicy umawiają się na konkretne stroje. Takie wydarzenie to okazja, żeby na chwilę przestać być poważnym dorosłym, tylko popuścić wodze fantazji i po prostu świetnie się bawić.

 

 

 

 

 

 

 

Jaki powinno być idealne przebranie imprezowe?

1. Stroje dla dorosłych na imprezy muszą być wygodne

Przebranie sprawia, że podczas tej jednej wyjątkowej nocy możemy poczuć się jak ktoś inny - mamy szansę nie tylko zmienić swój wygląd, ale też dopasować do ubrania barwę głosu oraz zachowanie. Chociaż wcielamy się w kogoś innego, zadbajmy o to, żeby czuć się wygodnie. Nawet najpiękniejszy strój, wzbudzający podziw i szacunek innych uczestników imprezy, nie pozwoli nam w pełni docenić wydarzenia, jeśli będzie nam niekomfortowo. Jeśli jakiś element odpada, uwiera lub drapie, skupiamy się na tych dolegliwościach i pochłaniają one całą naszą uwagę. Potraktujmy więc wygodę jako ważny czynnik przy wyborze stroju.

2. Strój powinien dawać nam radość

Bale przebierańców powinny być błogim doświadczeniem. Niestety, jeśli wybierzemy przebranie dla dorosłych na imprezy, w którym po prostu czujemy się źle, będziemy ciągle zastanawiać się nad tym, jak wyglądamy, zamiast dać ponieść się wydarzeniom. Przede wszystkim wybierzmy stój w dobrym rozmiarze. Jeśli będzie za ciasny lub za luźny, możemy poczuć, że nasza sylwetka nie prezentuje się tak, jak byśmy tego chcieli.

3. Strój nie powinien nikogo obrażać

Przebieranie się to zabawa, ale nie zapominajmy, że również wtedy nie powinniśmy zapominać o wrażliwości i empatii. Taką ostrożność należy zachować np. przebierając się za niektóre grupy etniczne. Czasem lepiej wybrać bezpieczniejsze stroje imprezowe niż nieświadomie kogoś urazić.

 

Kupić, wypożyczyć czy zrobić samemu?

Samodzielne wykonanie przebrania dla dorosłych na imprezę to często czasochłonne zadanie. Oczywiście, sam proces może dać ogromną satysfakcję, a gdy efekt przerasta nasze oczekiwania, trudno nie odczuć dumy. Należy jednak pamiętać, że bez wprawy i umiejętności manualnych rezultat może nas rozczarować.

Inną opcją jest wypożyczenie stroju na imprezę tematyczną dla dorosłych. Taki wariant wybierany jest dość rzadko. Nierzadko przebrania są po prostu zniszczone. Jeśli jednak wybierzemy prestiżową wypożyczalnię, możemy upolować zachwycający strój w świetnym stanie. Osobom, którym do gustu nie przypadł ani pierwszy, ani drugi wariant, spodobać się może opcja trzecia - kupno stroju. Czasem chcemy mieć pamiątkę, w postaci ulubionego przebrania, lub poszczególne elementy wykorzystać ponownie, tworząc z nich inny zestaw.

Imprezy tematyczne oraz inne eventy, podczas których uczestnicy się przebierają to wydarzenia wyjątkowe, z którymi nie mamy do czynienia zbyt często. Właśnie z tego powodu warto przygotowania zacząć odpowiednio wcześnie, żeby na evencie prezentować się dokładnie tak, jak planowaliśmy.

Źródło: https://aster-bal.com.pl/