Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Categories

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Okres letni sprzyja nie tylko urlopom, turystyce i relaksowi na świeżym powietrzu. Jeśli nie ma się planów wyjazdowych, to idealnym pomysłem jest nadrobienie zaległości filmowych i serialowych. Z pomocą przychodzi serwis Netflix mający w swoim katalogu ciekawe propozycje dla miłośników dobrego kina.

Netflix na wakacje – dlaczego warto wybrać ten serwis?

Lipiec zapowiada się naprawdę gorącym miesiącem. Temperaturę w tym czasie podniesie nie tylko słońce. Przyczynią się do tego też gorące i przebojowe filmy oraz seriale. Dla wszystkich znajdzie się coś interesującego. Na wielbicieli komiksów czeka „Aquaman”, który odkryje przed widzami podwodny świat, a także „Hellboy: Złota Armia”. W tej części jedyny w swoim rodzaju pół demon, pół człowiek ma za zadanie powstrzymać księcia elfów Nuadę przed wykorzystaniem armii do jego celów. Komiksy idą często w parze z Sci-Fi więc i ten gatunek jest reprezentowany przez klasyki: „Powrót do przyszłości”, „Powrót do przyszłości III” czy „Pitch Black”.

A skoro już o klasykach mowa to nie zabraknie filmów z innych kategorii. Tom Cruise jako Ethan Hunt wyruszy na niebezpieczne misje w – a jakżeby inaczej – „Mission: Impossible I, II, III” i „Ghost Protocol”. Russell Crowe w „Gladiatorze” przeniesie telewidzów do starożytnego Rzymu i na areny walk gladiatorów. Współczesne zmagania wojenne zostaną zaprezentowane w „Green Zone” z Mattem Damonem. Za to Keanu Reeves, Al Pacino i Charlize Theron dostarczą niezapomnianych emocji w „Adwokacie Diabła”. Dla lubiących się pośmiać są też komedie – „American Pie: Wakacje”, „American Pie przedstawia: Księga Miłości”, „Jaś Fasola: Naciągany totalny kataklizm” i „Szczeniackie wojsko”.

Netflix na wakacje zapowiada garść nowości

Lipiec to premiera nowych seriali: „Warrior Nun”, „Klątwa Ju-on: Początek”, „Na ustach wszystkich”, „Przeklęta” czy „Bezpaństwowcy”. Poza tym na liście są: 3 sezon „Norsmen”, 2 sezon „Karppi”, 4 sezon „The Protector” i 3 sezon „Good Girls”. Można się również wybrać w „Podróże z Zakiem Efronem”. Aktor zwiedza świat wraz z Darinem Olienem – ekspertem w dziedzinie odnowy biologicznej. Ich cel to poznać zdrowe i ekologiczne style życia.

Szykują się gorące wakacje. Netflix podkręca temperaturę, dorzucając świetne filmy i seriale. Jest w czym wybierać i jeśli planuje się zostać w domu, to warto skorzystać z okazji i obejrzeć trochę tytułów. Zresztą w podróży także można to zrobić. Netflix na wakacje to trafiony pomysł. Serwis zadbał o imponująca listę pozycji do obejrzenia. Warto skorzystać.